Made by chefs

Join our team

Thyme is a chef-driven culinary platform that offers a unique and exceptional dining experience in a rustic, relaxed environment. Our menu features an array of juicy, one-of- a-kind dishes inspired by diverse cultures, all crafted with the utmost attention to detail and using only the highest quality ingredients.

At Thyme, we take pride in our commitment to creating extraordinary restaurant experiences. Our passion and dedication shine through as we share our story with each guest, and in turn, they enthusiastically share their Thyme experience with others. Our success today is a result of serving unforgettable moments to our guests, supported by a trained and happy team.

As we continue to grow, we invite passionate individuals to join us on our journey of opening more locations. If you share our enthusiasm for culinary excellence and want to be part of our dynamic team, we encourage you to apply and be a part of our future success.

Application

Fill out the form

Our team will contact you in short notice.

    Testimonials

    Join the group of our satisfied customers

    Thinking about visiting us? Check out what our customers think about the atmosphere, our service, and most importantly, the food we serve in Thyme Street Cuisine.

    Thyme - StreetCuisine & Cocktails place picture
    4.8
    Based on 1281 reviews
    powered by Google
    Dijana Ivančev profile picture
    Dijana Ivančev
    1 year ago
    Nasia Vovou profile picture
    Nasia Vovou
    1 year ago
    Toma9 Krstic profile picture
    Toma9 Krstic
    1 year ago
    Sasa Milicevic profile picture
    Sasa Milicevic
    1 year ago
    Ужасно и проклето скупо. Најгори сендвич са бифтеком који сам пробао у животу. Само црвени кромпир је вредан хвале.
    Marko Veniger profile picture
    Marko Veniger
    1 year ago
    Alya Al Hakan profile picture
    Alya Al Hakan
    1 year ago
    Најбоља храна и услуга у граду!
    ruzica lalovic profile picture
    ruzica lalovic
    1 year ago
    Marina Jovicic profile picture
    Marina Jovicic
    1 year ago
    Stefan Petrovic profile picture
    Stefan Petrovic
    1 year ago
    Nina Todorovic profile picture
    Nina Todorovic
    1 year ago
    Milan Ćorac profile picture
    Milan Ćorac
    1 year ago
    Били смо на вечери, све је било заиста савршено! Господин који нас је послужио, Милош, је толико љубазан да заиста имамо све речи хвале за њега. Ово нам је први долазак, али ће их сигурно бити још. Што због хране, што због Милоша. Хвала на предивној услузи!
    Iva profile picture
    Iva
    1 year ago
    Snezana Tanic profile picture
    Snezana Tanic
    1 year ago
    Храна је савршена, од укуса до услуге - све је одлично. Атмосфера је веома опуштајућа, а особље љубазно и пријатно. Топло препоручујем!
    Marko Arsic profile picture
    Marko Arsic
    1 year ago
    Рекламира се као улична храна, али није, бар по превисоким ценама. Пре бих рекао да је фина вечера ресторан. Услуга је прихватљива с обзиром да је била недеља, посуђе је исправно, али то је све... Мислим да нећемо поново доћи.
    Petar Todorovic profile picture
    Petar Todorovic
    1 year ago
    vasilije1988 profile picture
    vasilije1988
    1 year ago
    Одлична храна, више цене, али за сада се исплати.
    Много нових и лепих укуса на једном месту.
    Bojan Kalapis profile picture
    Bojan Kalapis
    1 year ago
    Савршено
    Jana Stankovic profile picture
    Jana Stankovic
    1 year ago
    Укусна комбинација разних укуса светске уличне кухиње 👌🏻
    Milica M profile picture
    Milica M
    1 year ago
    Храна за све похвале, конобар Милош најбољи
    Ivan Vucenovic profile picture
    Ivan Vucenovic
    2 years ago
    Конобари су брда готивни, а храна добра ко срећна ташта
    Свака препорукаааа!!!
    Milica Andric profile picture
    Milica Andric
    2 years ago
    Одлична услуга! Јако нам се свидео сто до прозора са режисерским столицама. Одличан избор хране за вегетаријанце! Све препоруке.
    Dusan Milojic profile picture
    Dusan Milojic
    2 years ago
    Јако љубазно особље и леп пријатан амбијент. Храна је укусна, посебна препорука за Бургер Тартуфи 🙂
    Изузетно место које дефинитивно треба посетити. Храна је врхунског кулинарског нивоа, а дезерти су међу најбољима у граду. Очекивао сам добро, а добио нешто заиста изузетно по сваком стандарду 👍🏻
    Одличан ресторан!! Препоручено - крокети а ла болоњез, лепиња са хрскавом пилетином и смасх бургер. Атмосфера је лепа, као и особље. Све препоруке.
    Jovan Vlahovic profile picture
    Jovan Vlahovic
    2 years ago
    Angelos T profile picture
    Angelos T
    2 years ago
    Лепо место и добра услуга. Храна је изнад просека, али се не би описали као невероватна. Порције су прилично мале с обзиром на цену, посебно главна јела.
    Nenad Srdić profile picture
    Nenad Srdić
    2 years ago
    Одлична храна, пиће и услуга. Унутрашњост је јединствена. Хајде!
    Jelena Jovanovic profile picture
    Jelena Jovanovic
    2 years ago
    Место је пространо и романтично. С обзиром на то да нисмо имали резервацију, добили смо прилично добро место за седење. Нисмо били превише гладни, па смо узимали мале залогаје, само да имамо нешто да пратимо пиће. Мени је необично и занимљиво, а оно што смо јели је било лепо и укусно.Лепо сервирано, одлична услуга, веома љубазно особље. Све у свему, вреди доћи
    Suncokreta Nebo profile picture
    Suncokreta Nebo
    2 years ago
    Незачињен бургер и бајат дезерт. Цена не одговара квалитету.
    Да може бити 6 звездица, дао бих му 6. Изванредна атмосфера, пријатно особље, одлична храна. Пробали смо много различитих ствари и све је било без грешке. Ресторан је углавном непушачки, једини бар је непушачки, искрено не видим поенту, било би лепше да је све непушачко, али и поред тога ресторан је међу 3 најбоља. био сам у Београду.
    Nea Djordjevic profile picture
    Nea Djordjevic
    2 years ago
    Неки радници сматрају да у ресторану није дозвољено пружање пажње у потпуно умереним количинама.
    Атмосфера је била углавном одлична, али после тог непријатног коментара...
    Храна и пиће су били одлични (није прецизирано шта је љуто, то је једини пример)
    M profile picture
    M
    2 years ago
    Не сећам се да сам скоро оволико уживао у сваком залогају, од предјела до десерта! 100/10 ⭐
    Најбољи Рамен икада!!
    Десерт је био мех, каже моја дебојка. Не мислим тако. Било је 8,5/10. Мало је мрзовољна, знаш...
    Имали смо и живу музику.
    Anna Chernikova profile picture
    Anna Chernikova
    3 years ago
    Погодна локација - сам центар. Прелеп ентеријер. Веома љубазни конобари. Није задимљено, јер постоји добра вентилација. Јеловник је занимљив, азијски, али прилагођен локалним укусима. Били смо велика група, наручили смо много различитих јела, сви су имали укусну храну.
    Igor Basa profile picture
    Igor Basa
    3 years ago
    Особље зна шта прича и увек дају добре препоруке. Све похвале.
    Predrag P profile picture
    Predrag P
    3 years ago
    Леп нови бистро простор у центру града, добро осмишљен са неопходним завршним детаљима. Интересантан избор јела: буррата - не разумем шаргарепу сервирану са буратом, ђоза је одлична, само пазите да месо у пуњењу буде више исецкано и растресито а не на комаде, купус КСО је занимљив али треба да се игра са, купус као главно јело је укусан за многе кулије и са мисо преливом, свињски стомак и јагњетина укусни али сервирани на хладним тањирима брзо се охладе... љубазно особље... велики минус је потпуни недостатак бао банова које рекламирају као једно од својих препознатљивих јела...
    Milos Vasiljevic profile picture
    Milos Vasiljevic
    3 years ago
    Дефинитивно најзанимљивији концепт хране у Београду, налази се у самом центру града, веома лепо уређен ресторан. Што се тиче хране, препоручујем буквално све.
    За почетак сам узео пржени козји сир са орасима и медом и одличан је. Као главно јело препоручујем говедину оссо буцо која долази са пет различитих прилога, месо је укусно и буквално се распада. Што се тиче пљескавица, пробала сам путер са тартуфима и пецорино и одлични су, а што се тиче Бао лепиња, све су добре, али мој омиљени је Бао са глазираним ребрима. Такође бих истакао кромпир са пармезаном и уљем од тартуфа.
    Велики избор коктела, пробао сам неколико и препоручујем их.
    Особље веома пријатно.
    Најбољи бургери у граду!!