Made by chefs

Pridružite se našem timu

Thyme je platforma fokusirana na razvoj ugostiteljskih radnika, koja pruža jedinstveno, opet izuzetno gastronomsko iskustvo u opuštenom okruženju. Naš meni obuhvata raznovrsne specijalitete inspirisane različitim kulturama ulične hrane, sve izrađene sa velikom pažnjom na detalje uz korišćenje samo najkvalitetnijih sastojaka.

Naša strast i predanost dolaze do izražaja dok delimo svoju priču sa svakim gostom, a zauzvrat, dobijamo entuzijastična deljenja svojih iskustava iz Thyme-a sa drugima. Naš današnji uspeh rezultat je pružanje nezaboravnih trenutaka našim gostima, zajedno sa našim timom.

Dok nastavljamo da rastemo, pozivamo strastvene pojedince da nam se pridruže na putovanju otvaranja novih lokacija. Ako delite naše oduševljenje za kulinarskom izvrsnošću i želite biti deo našeg dinamičnog tima, ohrabrujemo vas da se prijavite i budete deo našeg budućeg uspeha.

Prijava

Popunite prijavu

Naš tim će vas kontaktirati u najkraćem roku.

    Recenzije

    Pridružite se grupi naših zadovoljnih posetilaca

    Planirate da nas posetite? Pogledajte šta naši gosti misle o atmosferi, uslugama i, najvažnije, hrani koju nudimo u Thyme Street Cuisine.

    Thyme - StreetCuisine & Cocktails place picture
    4.8
    Based on 1281 reviews
    powered by Google
    Dijana Ivančev profile picture
    Dijana Ivančev
    1 година раније
    Nasia Vovou profile picture
    Nasia Vovou
    1 година раније
    Vojin Radosavljević profile picture
    Vojin Radosavljević
    1 година раније
    Toma9 Krstic profile picture
    Toma9 Krstic
    1 година раније
    Sasa Milicevic profile picture
    Sasa Milicevic
    1 година раније
    Ужасно и проклето скупо. Најгори сендвич са бифтеком који сам пробао у животу. Само црвени кромпир је вредан хвале.
    Marko Veniger profile picture
    Marko Veniger
    1 година раније
    Alya Al Hakan profile picture
    Alya Al Hakan
    1 година раније
    Aleksa Milošević profile picture
    Aleksa Milošević
    1 година раније
    Најбоља храна и услуга у граду!
    ruzica lalovic profile picture
    ruzica lalovic
    1 година раније
    Marina Jovicic profile picture
    Marina Jovicic
    1 година раније
    Stefan Petrovic profile picture
    Stefan Petrovic
    1 година раније
    Predrag Lakicevic profile picture
    Predrag Lakicevic
    1 година раније
    Nina Todorovic profile picture
    Nina Todorovic
    1 година раније
    Milan Ćorac profile picture
    Milan Ćorac
    1 година раније
    Jovana Trajković profile picture
    Jovana Trajković
    1 година раније
    Били смо на вечери, све је било заиста савршено! Господин који нас је послужио, Милош, је толико љубазан да заиста имамо све речи хвале за њега. Ово нам је први долазак, али ће их сигурно бити још. Што због хране, што због Милоша. Хвала на предивној услузи!
    Filip Bogdanovic profile picture
    Filip Bogdanovic
    1 година раније
    Katarina Zivanovic profile picture
    Katarina Zivanovic
    1 година раније
    Iva profile picture
    Iva
    1 година раније
    Snezana Tanic profile picture
    Snezana Tanic
    1 година раније
    Храна је савршена, од укуса до услуге - све је одлично. Атмосфера је веома опуштајућа, а особље љубазно и пријатно. Топло препоручујем!
    Marko Arsic profile picture
    Marko Arsic
    1 година раније
    Рекламира се као улична храна, али није, бар по превисоким ценама. Пре бих рекао да је фина вечера ресторан. Услуга је прихватљива с обзиром да је била недеља, посуђе је исправно, али то је све... Мислим да нећемо поново доћи.
    Petar Todorovic profile picture
    Petar Todorovic
    1 година раније
    vasilije1988 profile picture
    vasilije1988
    1 година раније
    Одлична храна, више цене, али за сада се исплати.
    Jelena Djordjevic profile picture
    Jelena Djordjevic
    1 година раније
    Много нових и лепих укуса на једном месту.
    Bojan Kalapis profile picture
    Bojan Kalapis
    1 година раније
    Савршено
    Jana Stankovic profile picture
    Jana Stankovic
    1 година раније
    Укусна комбинација разних укуса светске уличне кухиње 👌🏻
    Milica M profile picture
    Milica M
    1 година раније
    Храна за све похвале, конобар Милош најбољи
    Ivan Vucenovic profile picture
    Ivan Vucenovic
    2 године раније
    Конобари су брда готивни, а храна добра ко срећна ташта
    Свака препорукаааа!!!
    Milica Andric profile picture
    Milica Andric
    2 године раније
    Одлична услуга! Јако нам се свидео сто до прозора са режисерским столицама. Одличан избор хране за вегетаријанце! Све препоруке.
    Dusan Milojic profile picture
    Dusan Milojic
    2 године раније
    Јако љубазно особље и леп пријатан амбијент. Храна је укусна, посебна препорука за Бургер Тартуфи 🙂
    Зоран Златановић profile picture
    Зоран Златановић
    2 године раније
    Изузетно место које дефинитивно треба посетити. Храна је врхунског кулинарског нивоа, а дезерти су међу најбољима у граду. Очекивао сам добро, а добио нешто заиста изузетно по сваком стандарду 👍🏻
    Tamara Bućković profile picture
    Tamara Bućković
    2 године раније
    Одличан ресторан!! Препоручено - крокети а ла болоњез, лепиња са хрскавом пилетином и смасх бургер. Атмосфера је лепа, као и особље. Све препоруке.
    Jovan Vlahovic profile picture
    Jovan Vlahovic
    2 године раније
    Angelos T profile picture
    Angelos T
    2 године раније
    Лепо место и добра услуга. Храна је изнад просека, али се не би описали као невероватна. Порције су прилично мале с обзиром на цену, посебно главна јела.
    Nenad Srdić profile picture
    Nenad Srdić
    2 године раније
    Одлична храна, пиће и услуга. Унутрашњост је јединствена. Хајде!
    Jelena Jovanovic profile picture
    Jelena Jovanovic
    2 године раније
    Место је пространо и романтично. С обзиром на то да нисмо имали резервацију, добили смо прилично добро место за седење. Нисмо били превише гладни, па смо узимали мале залогаје, само да имамо нешто да пратимо пиће. Мени је необично и занимљиво, а оно што смо јели је било лепо и укусно.Лепо сервирано, одлична услуга, веома љубазно особље. Све у свему, вреди доћи
    Suncokreta Nebo profile picture
    Suncokreta Nebo
    2 године раније
    Незачињен бургер и бајат дезерт. Цена не одговара квалитету.
    Istok Vukadinovic profile picture
    Istok Vukadinovic
    2 године раније
    Да може бити 6 звездица, дао бих му 6. Изванредна атмосфера, пријатно особље, одлична храна. Пробали смо много различитих ствари и све је било без грешке. Ресторан је углавном непушачки, једини бар је непушачки, искрено не видим поенту, било би лепше да је све непушачко, али и поред тога ресторан је међу 3 најбоља. био сам у Београду.
    Nea Djordjevic profile picture
    Nea Djordjevic
    2 године раније
    Неки радници сматрају да у ресторану није дозвољено пружање пажње у потпуно умереним количинама.
    Атмосфера је била углавном одлична, али после тог непријатног коментара...
    Храна и пиће су били одлични (није прецизирано шта је љуто, то је једини пример)
    M profile picture
    M
    2 године раније
    Не сећам се да сам скоро оволико уживао у сваком залогају, од предјела до десерта! 100/10 ⭐
    Samu Capellera (Samucfit) profile picture
    Samu Capellera (Samucfit)
    3 године раније
    Најбољи Рамен икада!!
    Десерт је био мех, каже моја дебојка. Не мислим тако. Било је 8,5/10. Мало је мрзовољна, знаш...
    Имали смо и живу музику.
    Anna Chernikova profile picture
    Anna Chernikova
    3 године раније
    Погодна локација - сам центар. Прелеп ентеријер. Веома љубазни конобари. Није задимљено, јер постоји добра вентилација. Јеловник је занимљив, азијски, али прилагођен локалним укусима. Били смо велика група, наручили смо много различитих јела, сви су имали укусну храну.
    Mirjan Stojanović profile picture
    Mirjan Stojanović
    3 године раније
    Igor Basa profile picture
    Igor Basa
    3 године раније
    Особље зна шта прича и увек дају добре препоруке. Све похвале.
    Predrag P profile picture
    Predrag P
    3 године раније
    Леп нови бистро простор у центру града, добро осмишљен са неопходним завршним детаљима. Интересантан избор јела: буррата - не разумем шаргарепу сервирану са буратом, ђоза је одлична, само пазите да месо у пуњењу буде више исецкано и растресито а не на комаде, купус КСО је занимљив али треба да се игра са, купус као главно јело је укусан за многе кулије и са мисо преливом, свињски стомак и јагњетина укусни али сервирани на хладним тањирима брзо се охладе... љубазно особље... велики минус је потпуни недостатак бао банова које рекламирају као једно од својих препознатљивих јела...
    Milos Vasiljevic profile picture
    Milos Vasiljevic
    3 године раније
    Дефинитивно најзанимљивији концепт хране у Београду, налази се у самом центру града, веома лепо уређен ресторан. Што се тиче хране, препоручујем буквално све.
    За почетак сам узео пржени козји сир са орасима и медом и одличан је. Као главно јело препоручујем говедину оссо буцо која долази са пет различитих прилога, месо је укусно и буквално се распада. Што се тиче пљескавица, пробала сам путер са тартуфима и пецорино и одлични су, а што се тиче Бао лепиња, све су добре, али мој омиљени је Бао са глазираним ребрима. Такође бих истакао кромпир са пармезаном и уљем од тартуфа.
    Велики избор коктела, пробао сам неколико и препоручујем их.
    Особље веома пријатно.
    Anastasija Vasović profile picture
    Anastasija Vasović
    3 године раније
    Најбољи бургери у граду!!